• Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus. Jedyna na Dolnym Śląsku monospecjalistyczna klinika laryngologiczna.
  • Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus. Jedyna na Dolnym Śląsku monospecjalistyczna klinika laryngologiczna.
  • Recepcja Dolnośląskiego Centrum Laryngologii Medicus.
  • Gabinet lekarski. <br />Dzięki nowoczesnemu unitowi laryngologicznemu wykonujemy tutaj pełną diagnostykę laryngologiczną i foniatryczną, badania endoskopowe uszu, nosa, gardła oraz krtani, a także badanie stroboskopowe krtani.
  • Najwyższej jakości zestaw do badań endoskopowych w wysoki ej rozdzielczości uszu, nosa, gardła i krtani wraz z automatycznym systemem płukania i ssania oraz aplikacji leków.
  • Sala operacyjna.<br />Jeden z najlepiej i najnowocześniej wyposażonych bloków operacyjnych w Polsce z systemem klimatyzacji laminarnej z filtrami HEPA - najnowsze światowe osiągnięcie w tej dziedzinie.

Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus

powstało w listopadzie 2007 roku. Jest pierwszą na terenie Dolnego Śląska prywatną, a przy tym najnowocześniejszą kliniką laryngologiczną. Oferujemy pacjentom kompleksowe konsultacje laryngologiczne wraz z pełną diagnostyką schorzeń w obrębie uszu, nosa, gardła i krtani, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu endoskopowego. Klinika oferuje także leczenie operacyjne schorzeń z zakresu laryngologii.

Specjalizujemy się również w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu chrapania i bezdechów śródsennych.

Posługując się najnowszymi technologiami z zakresu laryngologii nasza wykwalifikowana kadra lekarska gwarantuje Państwu skuteczność i co równie ważne, bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

Jako pierwsi w Polsce, na tak szeroką skalę wykorzystujemy metodę koblacji w operacjach laryngologicznych. Dzięki tej metodzie uzyskujemy bezkonkurencyjną skuteczność w likwidowaniu chrapania.

Ponadto, dzięki swojej małoinwazyjności, koblacja zapewnia nie tylko lepszy przebieg samego zabiegu, ale także znacznie skraca czas rekonwalescencji pacjenta. Już w dwie godziny po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

W centrum bada się, diagnozuje i leczy pacjentów w każdej grupie wiekowej, zapewniając najwyższe standardy obsługi. Jesteśmy również jedyną kliniką otolaryngologiczną w Polsce, w której w ramach wizyty przeprowadza się pełną diagnostykę endoskopową.

Klinika zorganizowana jest w sposób bardzo przyjazny dla pacjentów, czego dowodem jest liczba udzielonych konsultacji, która od otwarcia w 2007 r. przekroczyła już 60 000. W tym czasie wykonaliśmy również ponad 3500 specjalistycznych zabiegów laryngologicznych.

W celu uzyskania szerszych informacji o leczeniu chrapania, a także o pozostałych oferowanych badaniach, zabiegach czy standardach pracy zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej kliniki lub telefonicznego kontaktu z nami.